Nivars Oksijen

Hendek/Sakarya
44.944 m² Proje Alanı
151 Bağımsız Villa
3.818 m² Sosyal Alan
6.500 m² Yol
1548 Adet Proje İçine Ağaç Ekimi

İstanbul’a 1 saat 15 Dakika mesafede yer alan Nivars Oksijen projesi Bölgenin akciğerleri olarak bilinen Sakarya şehrindedir. %50’ye yakın alanı ormanlarla kaplı olan Sakarya’nın havası sürekli temiz oksijeni boldur. Özellikle kayın, meşe, gürgen ve kızılçam ağaçları bölgeye hâkimdir.

Toplam 44.944 m² alana sahip olan projede 3.818 m² sosyal alan ve 6.500 m² yol bulunmaktadır. Bölgenin incisi konumunda olan proje 7 gün 24 saat güvenlik görevlileri tarafından korunmakta site sakinlerine ise benzersiz sosyal alanların tadını çıkarmak kalmaktadır.

Videolar

Merak Ettikleriniz

Gayrimenkul Yatırımı dünya üzerinde bulunan limitli her şey gibi oldukça kıymetlidir. Alımı tükenebilir ve sınırlı olduğundan yıllar geçtikçe daha da getiri sağlayan bir yatırım aracıdır.

Yatırım yaparak değer kazanmayı düşündüğünüz gayrimenkul kesinlikle göç alan bölgelerde olmalı. Sanayi, ulaşım, turizm ve eğitim alanları gibi faktörler göz önüne alınarak yatırım yapılmalı. Tüm bu süreçlerin yanında en önemli konuda resmi açıdan sorunsuz olması. Nivars Project olarak projesini yürüttüğümüz tüm çalışmalar resmi açıdan tamamen sorunsuzdur.

Nivars Project olarak tüm projelerimizi konut imarlı alanlarda gerçekleştiriyoruz. Ekolojik sisteme hiçbir zarar vermeden tamamen doğal bir yaşamı inşa ediyoruz. Paydaşlarımız yatırımlarında huzurla yarınlarına varıyor…

Müstakil kelimesi anlamı itibariyle de bağımsız demektir. Müstakil evlerde diğer binalar ile bağlantı bulunmamaktadır. Tek katlı veya birkaç katlı olabilmektedir. Her müstakil ev kendi arsasında kullanım hakkında tek başına sahiptir. Şehir yaşamından bunalan özgür bir hayat dileyen ancak güvenli bir yaşama da alışkan olan kişiler için Nivars Project tarafından sunulan müstakil hayat sitili dikkat çekmektedir.

Nivars Project tarafından sunulan müstakil evinizde; kendinize ait bir bahçe yapabilirsiniz. Üstelik yıllardır yetiştirmek istediğiniz çiçekleri, sebzeleri, meyveleri de bahçenizin toprağından üretebilirsiniz arzu ettiğiniz çiçekleri, sebze ve meyveleri yetiştirebilirsiniz. Çocuklarınızı kendi bahçenizde büyütür, misafirlerinizi bahçenizin çimenlerinde ağırlayabilirsiniz.

Nivars Project olarak projelerimizin lokasyonlarını seçerken özellikle ulaşım hatlarına yakın olmasını tercih ediyoruz. İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde yaşayan insanların ulaşımının kolay olması özellikle hafta sonu kullanımlarında oldukça önem teşkil etmektedir. Bu bilinçle ulaşılması kolay ve doğal yaşamı içinde bulunduran yerler proje alanlarımızı kapsıyor.

Projelerimizde uyguladığımız yapılar Türkiye’de kullanılan en kaliteli malzemeler sırasında zirvede yer almaktadır. Özellikle uzun ömürlülüğü sağlamak adına kullandığımız çelik ve ahşap malzemelere son derece önem veriyoruz. Doğaya verdiğimiz önem sebebiyle kullandığımız tüm malzemelerde doğaya zarar vermemeyi kendimize kural sayıyoruz.

Yürüttüğümüz tüm projeler kapsamlı şekilde hazırlanmış sosyal donatılar ile sunulmaktadır. Bu donatılar içerisinde havuz, gölet, ateş çukurları, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, spor alanları, açık hava sineması, kütüphane, atölyeler yer almaktadır.

Projelerimizin etrafı taş duvarlar ve kameralar ile donatılmıştır. 7 Gün 24 saat olacak şekilde güvenlik ekipleri tarafından site güvenliği sağlanmaktadır.

Nivars Project markası olarak şeffaf bilgi politikası gereği tüm projelerimizde ilgili yapıya ait tüm resmi kayıtları şeffaf bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Tüm projelerimizde sürdürülebilir bir hayat standardı için çaba gösteriyoruz. Temel prensibimiz olan Şeffaf Bilgi Politikamızdan taviz vermeden doğru ve kazançlı bir yatırım sağlıyoruz.

Nivars Oksijen Sakarya Villa Projesi | Nivars

Sizi Arayalım

Formu doldurun, size özel avantajlarla YENİ BİR HAYATA GEÇİN
+90
İletişim Formu

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun, size özel avantajlarla YENİ BİR HAYATA GEÇİN

+90
0850 305 33 69
0216 606 65 54